Rentgen kolana Ruda Śląska

41-705 Ruda Śląska, ul. Szpaków 33/0

NIP:

https://xmed-rtg.pl/

Kontuzje wynikające ze sportowych aktywności, pęknięcia i złamania, zwyrodnienia czy skutki uboczne zapaleń to częste przyczyny wizyt lekarskich, które kończą się zleceniem badania RTG. Gdzie je wykonać? Na co zwracać uwagę podczas wyboru pracowni?

Rentgen kolana w Rudzie Śląskiej, podobnie jak prześwietlenia kręgosłupa, rąk czy klatki piersiowej, wykonuje pracownia xmed-rtg.pl zlokalizowana przy ulicy Szpaków 33. Pacjenci są przyjmowani prywatnie oraz w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Diagnostyka jest najskuteczniejsza, gdy wykonują ją doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści korzystający z nowoczesnego, profesjonalnego sprzętu. Obraz z opisem zostaje przekazany pacjentowi jak najszybciej, aby posłużył jako wiarygodna podstawa diagnozy medycznej. Im prędzej wykryje się ewentualne zmiany czy zwyrodnienia, tym łatwiejsza droga do wyzdrowienia i odzyskania formy czy sprawności ruchowej. Gdy ból staje się dotkliwy, badanie RTG jest jednym z najczęściej wybieranych w celu odkrycia przyczyny problemu.

2019-09-06 00:00:00

HS MEDICAL POLAND

43100 Tychy, ul. Fabryczna 45

Malaya Sp. z o.o.

47400 Racibórz, ul. Mickiewicza 18

Grupa DrewHome Sp. z o.o. Sp. k.

34300 Żywiec, ul. Komorowskich 29