Pokale do piwa

64-100 Leszno, ul. Słowiańska 22/0

NIP:

https://mensahome.eu

Poszukując asortymentu stanowiącego wyposażenie domowego barku, poleca się zapoznać z ofertą, jaką przygotowali pracownicy firmy MENSAHOME.COM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Klienci zainteresowani nabyciem takich akcesoriów jak szklanki czy pokale do piwa czy szkło do wysokoprocentowych drinków mogą zamówić tego typu produkty w atrakcyjnej cenie, z dostawą na terenie całego kraju.

Propozycja dostawcy obejmuje także szereg innego rodzaju przedmiotów. Dużym zainteresowaniem cieszą się obecnie garnki (dostępne w zestawie i w wersji pojedynczej), które cechuje nie tylko estetyczny wygląd, ale również duża wytrzymałość. Świetnie sprawdzą się zarówno jako dobrze przemyślany zakup do własnej kuchni, jak i prezent dla bliskiej osoby.

Na serwisie można znaleźć także szeroki wybór akcesoriów dla dzieci. Dostawca poleca w szczególności bezpieczne sztućce, dzięki którym maluch może nauczyć się samodzielnego jedzenia bez obawy, że zrobi sobie krzywdę. Produkty dla najmłodszych posiadają atest.

2022-06-19 00:00:00

Studio Brzoza

60111 Poznań, ul. Kordeckiego 54

Ebordi s.c.

62023 Gądki, ul. Poznańska 3

BHP-KOMPLEX

62052 Komorniki, ul. Malinowa 22