Apteka online - Apteka Pod Gwiazdą

37-310 Nowa Sarzyna, ul. Azalii Pontyjskiej 2a/0

NIP:

https://aptekapodgwiazda.pl/

Mająca bardzo szeroką ofertę apteka internetowa działająca pod adresem gwiazda.org proponuje między innymi lekarstwa na różne przypadłości, dostępne bez recepty i dokładnie opisane. Uzupełnieniem takich środków są suplementy diety, które między innymi niwelują deficyty ważnych składników w organizmie, wspierają odporność czy poprawiają działanie określonych układów.

Na tym jednak nie koniec. Apteka online ma też bogaty wybór kosmetyków, w tym specjalistycznych dermokosmetyków, środków higienicznych, produktów dla dzieci czy kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam. Dzięki temu każdy może znaleźć w niej to, czego potrzebuje, a nawet wybierać spośród licznych propozycji - produktów różnych marek i w różnych cenach. W razie problemów z dokonaniem wyboru można oczywiście skonsultować się z personelem - odpowiedź zostanie udzielona niezwłocznie.

Obsługa przykłada też wielką wagę do starannego pakowania paczek przeznaczonych do wysyłki, mając świadomość, że farmaceutyki muszą prezentować idealny stan.

2022-02-14 00:00:00

PRO-music

35-119 Rzeszów, ul. Krajobrazowa 6

MUKK Architektura Wnętrz

38400 Krosno, ul. Czajkowskiego 13